امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57521
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسن کرمی، ضمن تبریک هفته ناجا به سبزپوشان نیروی انتظامی در سراسر کشور، با تبیین جایگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسن کرمی، ضمن تبریک هفته ناجا به سبزپوشان نیروی انتظامی در سراسر کشور، با تبیین جایگاه یگان‌های وِیژه در سطح ناجا و در منظر عمومی جامعه، در تشریح برنامه‌های پلیس ویژه ایران در این هفته، گفت: یگان ویژه از ابتدای امسال در ماموریت‌های خود، بیشترین سطح مشارکت و تعامل را با نهادهای گوناگون داشته و نیز برنامه‌های موثری را در جهت تعامل با اقشار مختلف جامعه در طول هفته ناجا برنامه‌ریزی و اجرایی کرده است.

وی با تاکید بر هدف گذاری در اجرای برنامه‌های امسال، به چگونگی و کیفیت ایجاد تعامل با آحاد مختلف شهروندان از جمله اقشار تاثیر گذاری چون دانش آموزان، مربیان و معلمان بعنوان علم آموزان جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: علاوه بر تعامل تنگاتنگ با گروه نوجوانان و جوانان که آسیب‌پذیرترین قشر مخاطبان هستند، باید در جهت شناسایی تهدیدات علیه جامعه فعال باشیم.

کرمی اظهار داشت: اجرای برنامه‌های یگان های ویژه ناجا علاوه بر تهران، همزمان در طول هفته ناجا در مدارس سراسر کشور نیز برگزار می‌شود و این هماهنگی‌ها با تعامل مابین رده‌های اجتماعی کشور و آموزش و پرورش انجام گرفته بصورتی که در مجموع 300 دبیرستان، شاهد اجرای برنامه‌های تربیتی و پلیسی یگان ویژه نیروی انتظامی هستند.

این مقام ارشد انتظامی، اجرای رزمایش‌ها و توانمندی‌های پلیس ویژه ایران با حضور سران قوا، مقامات لشکری و کشوری و نیز خانواده‌های محترم کارکنان این پلیس در مجموعه استادیوم 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی را یکی دیگر از برنامه‌های این یگان در هفته ناجا برشمرد و افزود: دیدار با خانواده معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان و بازنشستگان این فرمانده در سراسر کشور یکی دیگر از برنامه‌های این هفته است تا از این طریق بتوانیم گوشه‌ای از دین خود را نسبت به این عزیزان به نحو شایسته اداء کنیم.

کرمی، پخش گزارش کوهپیمایی ارتفاعات توچال از برنامه صبح بخیر ایران، شبکه یک سیما، سرود جدید شهدای یگان ویژه از رسانه ملی، تیزر باشگاه هوایی براق از شبکه سه سیما را از دیگر برنامه‌های یگان ویژه در هفته ناجا برشمرد و افزود: در این هفته، هیئت رئیسه فرمانده یگان ویژه ناجا با محوریت اقتدار و توانمندی با رویکرد اجتماعی و همچنین شهدا و ایثارگران در سه قسمت از شبکه یک سیما در این هفته پخش می‌شود.

وی، با اشاره به حضور هیئت رئیسه فرماندهی یگان ویژه ناجا در شبکه 5 سیما و نیز برنامه زنده رادیویی در هفته ناجا از توزیع ویژه نامه یگان امین در سطح تهران و یگان های سراسر کشور با تیراژ 3000 جلد در این هفته خبر داد.

فرمانده یگان ویژه ناجا در خاتمه تشریح کرد: امیدواریم با نمایش چهره پلیس ویژه با صلابت، مقتدر و توانمند، سربازی شایسته در راه پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت ولایت مقام معظم رهبری باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها