امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57527
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، مقامات ازبکستان فعالیت یک گروه افراطی را در شهر «تاشکند» پایتخت ازبکستان متوقف کردند. در این رابطه ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، مقامات ازبکستان فعالیت یک گروه افراطی را در شهر «تاشکند» پایتخت ازبکستان متوقف کردند.

در این رابطه خبرگزاری «اینترفاکس» گزارش داد که مقامات ازبکستان عملیات چاپ مطالب افراطی از جانب یک گروه تندرو را متوقف کرده‌اند که گفته می‌شود چهار نابینای اهل تاشکند را استخدام کرده و از آنان برای چاپ بروشورهای تبلیغاتی استفاده می‌کردند.

در این گزارش آمده است که این گروه افراط‌گرا نه تنها انسانیت و اخلاق انسانی را زیر سؤال بردند بلکه معنویت انسانی را نیز نابود کردند چرا که سوء‌استفاده از افرادی که قدرت کارهای فیزیکی را ندارند تحت پوشش اعمال خیرخواهانه، یک فاجعه انسانی است.

بر اساس این گزارش، افراط‌گرایان این افراد را تحت عنوان کمک‌های خیرخواهانه به کار گرفته بودند تا بروشورها و جزوات حاوی مطالب افراطی را چاپ و تکثیر کنند چرا که آنها نمی‌توانستند محتوای آنچه را که چاپ می‌کردند، بخوانند و بدین‌ترتیب بر اعمال خود جامه‌عمل پوشاندند.

بدون شک اینگونه اعمال متناقض با وجدان بشریت که متأسفانه تحت لوای اسلام انجام می‌شود، نمی‌تواند مورد قبول جامعه بشری باشد و در همان گام‌های اولیه برملا می‌شود.

مقامات انتظامی ازبکستان در این رابطه گفتند که کارگران نابینا تحت پیگرد قرار نمی‌گیرند ضمن این که در این گزارش از دستگیری مظنونین افراط‌گرا مطلبی عنوان نشده است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها