امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57532
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، نایب امام جماعت مسجد مرکزی قزاقستان در شهر «آلماتی» در کنگره «مبارزه با تروریسم و افراط‌گرایی» بر لزوم ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، نایب امام جماعت مسجد مرکزی قزاقستان در شهر «آلماتی» در کنگره «مبارزه با تروریسم و افراط‌گرایی» بر لزوم تقویت سایت‌های اسلامی معتدل تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری «اسلام.اس.ان.جی»، «محمد امین‌اف» نایب امام جماعت مسجد مرکزی قزاقستان در شهر آلماتی در این کنگره همچنین بر ضرورت فیلتر کردن سایت‌های مذهبی مخرب تأکید کرد.

وی در سخنان خود تصریح کرد که آموزش جوانان و علاقمندان به مسائل اسلامی از طریق سایت‌های اینترنتی اسلامی میانه‌رو، تأثیرات منفی سایت‌های مخرب را خنثی می‌کند ضمن اینکه باید دسترسی به سایت‌های مخرب به طور جداگانه کنترل شود.

امین‌اف با بیان اینکه اخیرا سایت «azan.kz» قابل‌دسترسی برای عموم است، تأکید کرد که این سایت اگرچه اخیرا در دسترسی قرار گرفته است اما استقبال بسیار خوبی از طرف مردم قزاقستان و مردم روس‌زبان حتی در خارج از کشور شده است.

وی اظهار داشت که در این سایت پیچیده‌ترین مسائل اسلامی به زبان ساده بیان شده و مورد توجه علاقمندان قرار گرفته است.

امین‌اف آموزش احکام و قوانین اسلام و جامعه شناسی اسلام واقعی را بویژه برای جوانان ضروری خواند و تصریح کرد که با آموزش اسلام واقعی، مبارزه با افراط‌گرایی و تروریسم واقعیت می‌یابد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها