امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57533
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «آویگدور لیبرمن» می‌گوید اسرائیل منزوی شدن را به نابودی ترجیح می‌دهد. وی این اظهارات را در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «آویگدور لیبرمن» می‌گوید اسرائیل منزوی شدن را به نابودی ترجیح می‌دهد. وی این اظهارات را در راستای حمایت از اظهارات «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی که ایران را به تلاش برای دستیابی به بمب اتم و نابودی اسرائیل متهم می‌کند، بیان کرده است.

وزیر خارجه سابق رژیم‌صهیونیستی که با رادیو اسرائیل صحبت می‌کرد، گفته است «کوچکترین نشانه‌ای» مبنی بر اینکه ایران سرعت برنامه هسته‌ای خود را کاهش داده وجود ندارد. وی افزود: تمام آژانس‌های اطلاعاتی بین‌المللی مطلعند که هیچ چیز تغییر نکرده است.

لیبرمن که در حال حاضر ریاست کمیته روابط خارجی پارلمان اسرائیل را بر عهده دارد، افزود: اسرائیل برای مواجهه با مسئله ایران آماده است. حتی اگر تنها بمانیم. اینکه تنها بمانیم بهتر از این است که زیر بار این وضعیت برویم و آخر سر خود را در آتش ببینیم.

پیش از این نتانیاهو نیز در نطق خود در نشست امسال مجمع عمومی سازمان ملل، گفته بود که اگر اسرائیل در مواجهه با ایران تنها بماند، ممکن است خود به تنهایی علیه تهران وارد عمل شود.

نتانیاهو سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های خود در سازمان ملل بارها ایران و دولت جدید را به فریبکاری متهم کرده و نسبت به عواقب بهبود روابط ایران و غرب هشدار داده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها