امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57554
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری 125، این حادثه براثر نشت گاز منوکسید کربن از آبگرمکن دیواری در زیرزمین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری 125، این حادثه براثر نشت گاز منوکسید کربن از آبگرمکن دیواری در زیرزمین یک ساختمان سه طبقه مسکونی درکوی خزانه بخارائی، خیابان تختی اتفاق افتاد.

وقوع این حادثه توسط عوامل اورژانس در ساعت 14:30 دقیقه امروز به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه83 راهی محل حادثه شدند.

عباس زارعی معاون منطقه 7 عملیات سازمان آتش نشانی تهران در این باره گفت: آتش نشانان با رسیدن به محل حادثه، مشاهده کردند که زنی 35 ساله و پسر بچه 5 ساله اش درداخل این واحد مسکونی 30 مترمربعی بر اثر گاز CO دچار مسمومیت شده اند.

این معاون عملیات آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله این مادر و فرزند را از داخل زیر زمین و محل زندگی شان خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند که آنان پس از معاینات اولیه، مرگ هردو نفر را تائید واعلام کرد.

وی با اشاره به انتقال اجساد فوت شدگان به پزشکی قانونی برای انجام تحقیقات و بررسی بیشتردر خصوص علت مرگ این دو نفر، افزود: علت این حادثه دراثر نبودن کلاهک لوله دودکش آبگرمکن دیواری وهمچنین مسدود بودن راه های ورودی هوا به داخل این واحد مسکونی وانتشار گاز منوکسید کربن درفضای زیرزمین بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها