امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57566
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۹
تعداد بازدید: 49
محمدرضا عباسیان دبیر سی‌و یکمین جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در خصوص انتخاب علیرضا رضاداد درخصوص دبیری سی و دومین جشنواره ...

محمدرضا عباسیان دبیر سی‌و یکمین جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در خصوص انتخاب علیرضا رضاداد درخصوص دبیری سی و دومین جشنواره فیلم فجر گفت: به نظر می‌رسد بین گزینه‌های موجود آقای ایوبی بهترین انتخاب را انجام داده‌اند و امیدوارم با تجربه بسیاری خوبی که آقای رضاداد در مدیریت سینما دارد بتواند جشنواره را بهترین شکل ممکن برگزار کند.

وی افزود: امیدوارم همه اصحاب سینما و رسانه‌ها برای برگزاری مطلوب جشنواره سیی و دوم با آقای رضاداد کمال همکاری را داشته باشند، بهرحال برگزاری جشنواره در همه دوره‌ها به لحاظ اجرایی روند صعودی داشته است و امیدوارم ضمن اینکه ایشان قطعاً تلاش خواهد کرد جشنواره سقوط نکند مزیت‌های جدیدی به جشنواره اضافه کند.

عباسیان در ادامه اظهارداشت: افراد مختلف باید این موضوع را مد نظر داشته باشند که همواره در جشنواره محتوای تولیدات ارتباطی با دبیر ندارد اما دبیر جشنواره می‌تواند بهترین انتخاب‌ها را برای آثار داشته باشد و خوشبختانه در دوره اخیر با توجه به سطح آثار خوبی که ساخته شده است ایشان به لحاظ فیلم دچار محدودیت نیستند.

دبیر جشنواره سی و یکم فیلم فجر تصریح کرد: جشنواره فجر مهمترین جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و فیلمهایی باید در این جشنواره به نمایش گذاشته شوند که در راستای انقلاب و اهداف آن باشند.

وی افزود: جشنواره فجر به لحاظ اجرایی در هر دوره یک مزیت جدید داشته است و کیفیت آن نسبت به دوره‌های گذشته رشد داشته و نه تنها این رشد باید در جشنواره سی‌و دوم ارتقاء یابد چرا که قرار نیست اگر مثل دوره‌های قبل برگزار شود بگوییم خوب است بلکه دبیر و تیمش باید تلاش کنند تا اتفاقات بهتری نسبت به دوره‌های قبل رخ دهد.

عباسیان در خاتمه در پاسخ به این سئوال که انتظار تداوم چه برنامه‌ای را نسبت به جشنواره سی و یکم دارد، گفت: یک مورد مهم در مورد جشنواره فجر بحث بین‌الملل آن است که در دوره گذشته تغییرات زیادی در این بخش رخ داد و از شیوه سنتی گذشته فاصله گرفتیم و استانداردهای جدیدی در این بخش شکل گرفت و با توجه به فرصت کم باقی‌مانده امیدوارم آقای رضاداد بتواند در بخش بین‌الملل نه تنها روند گذشته را حفظ کند بلکه شاهد ارتقاء این بخش باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها