امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57575
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام اینکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام اینکه ستادهای مردمی برگزاری مراسم 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی تشکیل می‌شود، افزود: در راستای ارتقاء قدرت دفاعی کشور و ارتقاء بصیرت عمومی در موضوع دشمن شناسی، از هم اکنون ستادهای مردمی برگزاری مراسم 13 آبان و روز مرگ بر آمریکا و صهیونیزم جهانی تشکیل می‌شود و این فریاد در سراسر شهرها و روستاهای ایران اسلامی طنین انداز خواهد شد.

وی افزود: جنایات حاکمان آمریکا و صهیونیزم بین الملل در برخورد با ملت بزرگ ایران، هرگز از خاطره‌ها و اذهان عمومی پاک نمی‌شود.

جزایری با بر شمردن فهرستی طولانی از اقدامات خصمانه آمریکا علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران، بیان داشت: اقدامات خصمانه و مقابله‌ای آمریکا با انقلاب اسلامی از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی شروع شد که از آن جمله به تحریم‌ها، محاصره اقتصادی، بلوکه کردن دارایی های ایران، جاسوسی، فشارهای سیاسی و نفوذ نیروهای نظامی به کشور و کودتا می توان اشاره کرد و بعد از آنکه کودتای آمریکایی علیه انقلاب به فضل الهی و هوشیاری مردم ناکام ماند، جنگ نظامی را بر کشور ما تحمیل کرد که خود صدها نوع خسارت به کشور و جامعه ایران اسلامی وارد کرد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: آمریکا باید پیرامون راه اندازی بزرگترین سیستم جاسوسی در تهران بمنظور کسب اطلاعات و اقدامات تروریستی علیه کشورهای منطقه و فرامنطقه به مردم جهان توضیح دهد و از این عمل جنایتکارانه خود عذرخواهی و خسارات وارده را جبران کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر نبود دستگیری جاسوسان آمریکا در روز 13 آبان که در پوشش دیپلمات در سفارت آمریکا در تهران توطئه چینی می‌کردند، چه بسا امروز ده‌ها برابر به کشور ما و سایر کشورهای پیرامونی صدمه وارد کرده بودند.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور همچنین اظهار داشت: آمریکا برای تغییر افکار و رفتار ایرانیان نسبت به عملکرد غیر مسالمت آمیز، غیر دوستانه، دخالت‌گرانه و ستیزه جویانه خود، اقدامات بسیار گسترده فرهنگی، تبلیغی، رسانه ای و سایر شیوه های متداول در عرصه های جنگ نرم و عملیات روانی بکار می برد و تلاش می کند ذهن جامعه را از جنایات خود در حق ملت ایران دور سازد، لیکن هوشیاری مردم مانع از تلاش های هیأت حاکمه آمریکا و سیاست سازان رژیم های سلطه شده است.

جزایری با اشاره به روح استکبار ستیزی و حق طلبی ملت ایران و هوشمندی آنان در عرصه رصد رویکردها و رفتارهای جبهه معاندین نظام و سردمداران نظام سلطه و استکبار گفت: امسال روز جهانی مبارزه با استکبار و روز دانش آموز بار دیگر به عرصه فریاد حق طلبی عموم مردم ایران و سایر کشورهای جهان مبدل خواهد شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها