امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57584
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۷
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال، وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه اعلام کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال، وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه اعلام کرد که انتشار گزارش یکساله بودجه را در حالیکه دولت فدرال تعطیل است، به تعویق می‌اندازد و در میان بحث درباره بودجه و درآمد، رقم کسری بودجه نامعلوم می‌ماند.

گزارش بعدی که قرار است 10 اکتبر (18 مهرماه) منتشر شود، قرار است مربوط به آمار و ارقام ماه سپتامبر و همچنین تمامی سال مالی 2013 باشد که این سال مالی از اول اکتبر تا 30 سپتامبر است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که انتشار گزارش‌ روزانه خود که  شامل پول نقد و میزان بدهی و دیگر داده‌ها می‌شود را در حین تعطیلی دولت فدرال ادامه می‌دهد.

این وزارتخانه آمریکا با اینحال ادامه داد: تمامی عملکردهای دیگر تا زمان رفع مسئله تعطیلی دولت به تعویق خواهد افتاد که شامل گزارش پایان ماه سپتامبر و پردازش آن توسط سازمانها و همچنین پردازش پایان سال مالی، انتشار گزارش ماهانه وزارت خزانه‌داری، آماده سازی گزارش مالی آمریکا، فعالیت‌های ممیزی و دیگر فعالیت‌های مربوط به ابتکار سامانه پردازش می‌شود.

بر اساس این گزارش، دفتر بودجه کنگره کسری بودجه کل سال را 642 میلیارد دلار تخمین زده است که یکسال قبل از آن این کسری بودجه 1.1 تریلیون دلار بود.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار