امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57585
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۷
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از جمعیت معارض الوفاق بحرین، این جمعیت در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی ترک خشونت تاکید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از جمعیت معارض الوفاق بحرین، این جمعیت در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی ترک خشونت تاکید کرد: نظام حاکم در این کشور ویترین آشکار خشونت رسمی و مثالی بارز از نظام هایی است که مردم خود را سرکوب می کنند.

این جمعیت افزود: حکومت بحرین همچنان به شیوه استفاده از خشونت و قدرت علیه هموطنان ادامه می دهد تا به این وسیله  آنها را به عقب نشینی از حقوق و درخواست های قانونی وادار کند.

در این بیانیه آمده است : نظام بحرین یکی از آشکارترین نظام های سرکوب دنیا است و همه روشها را برای خفه کردن صدای مردم بحرین انجام داده است.

جمعیت الوفاق تاکید کرد: خاندان آل خلیفه همچنان به گرفتن اعتراف از شهروندان زیر شکنجه ادامه می دهد و بر انتقام گرفتن از معارضان و فعالان ادامه می دهد.

جمعیت الوفاق بحرین تاکید کرد : 138 شهروند بحرین از سال 2011 در اثر شیوه های خشونت نظام  کشته شده‌اند که از جمله آنها شکنه در داخل بازداشتگاه‌ها یا کشتن با ضربه مستقیم گلوله است.

این جمعیت افزود: نظام در راستای انتقام از شهروندانی که در جریان انقلاب خواستار دمکراسی  بوده اند 4400 کارمند را اخراج کرده  و 6000 نفر دیگر را دستگیر کرده است که در بین آنها کودکان و زنان نیز مشاهده می‌شوند .

در بیانیه جمعیت الوفاق آمده است: نیروهای وابسته به نظام  هزاران خانه را بدون مجوز قانونی مورد تعرض قرار داده اند. در مقابل خشونت دولت جریان معارض با تمسک به شیوه های مسالمت آمیز کشور را از کشیده شدن به  پرتگاه خشونت حفظ کرده است.

جمعیت الوفاق جامعه بین الملل را به اتخاذ موضعی واضح‌تر و الزام آورتر برای نظام بحرین دعوت کرد  زیرا  این  حکومت  کشور را به یک مکان نظامی تبدیل کرده است و غیر ممکن است روزی بر ملت بحرین سپری شود که حقوق بشر در این کشور نقض نشود.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها