امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57588
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۷
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از اقدام پلیس آمریکا در کشتن مادر سیاه پوست غیرمسلحی که قصد داشته از سد امنیتی مقابل کاخ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از اقدام پلیس آمریکا در کشتن مادر سیاه پوست غیرمسلحی که قصد داشته از سد امنیتی مقابل کاخ سفید عبور کند، پایگاه خبری «اینفووارز» در مطلبی نوشت: کنگره آمریکا از پلیس واشنگتن به خاطر کشتن مادری که غیرمسلح بوده، حمایت کرد.

بنا بر این گزارش، ویدئویی از اعضا کنگره منتشر شده که در آن «استنلی هویر»، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا از پلیس قدردانی کرده. به دنبال بیان این سخنان، نمایندگان کنگره بیش از یک دقیقه کف زدند.

بعد از او، «اریک کانتور» از نمایندگان جمهوریخواه کنگره اظهار داشت، نمایندگان «واقعا» از اقدامات پلیس «قدردانی و تشکر» می‌کنند.

این در حالی است که پلیس آمریکا به خاطر کشتن یک فرد غیر مسلح که فرزند یک ساله او همراهش بوده، به شدت زیر سئوال رفته و گروهی از افراد حامی میریام کری، با راه انداختن صفحه‌ای در فیس بوک، به اقدام پلیس انتقاد کرده‌اند.

بعد از انتشار این خبر در رسانه‌های آمریکا بود که مشخص شد در خودرو میریام کری یک کودک یکساله بوده و به علاوه، در طول عملیات تعقیب و گریز و تیراندازی پلیس، هیچ گلوله‌ای از سوی خودرو او شلیک نشده است. زمانی که این دو مورد در کنار خبر مشکلات روحی و روانی میریام کری قرار گرفت، اقدام پلیس آمریکا در تیراندازی به سوی فرد مظنون به جای نشانه رفتن لاستیک‌های خودرو او برای متوقف کردنش، زیر سئوال رفت. به همین خاطر بود که خواهران میریام کری با اشاره به اینکه خواهرشان مجرم نبوده، گفتند، پلیس نباید او را می‌کشت. «امی کری جونز» یکی از خواهران قربانی اعلام کرد، تیراندازی روز پنجشنبه به خواهرشان قابل توجیه نیست و «والریا کری» دیگر خواهر این قربانی آمریکایی گفت: «وقتی هیچ تیراندازی از سوی وسیله نقلیه صورت نگرفته، هیچ نیازی به استفاده از سلاح نبوده است». به گفته خواهران میریام کری و «آیدلا کری»، مادر وی، او از افسردگی بعد از زایمان رنج می‌برده و به همین خاطر مدتی نیز در بیمارستان بستری بوده است. انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها