امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57590
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۷
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، اتحادیه عرب در بیانیه‌ای ضمن انتقاد شدید از اظهارات «میلوش زیمان» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، اتحادیه عرب در بیانیه‌ای ضمن انتقاد شدید از اظهارات «میلوش زیمان» رئیس جمهور چک برای انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی، آن را نقض صریح قطعنامه‌های سازمان ملل، حقوق بین‌الملل و معاهده ژنو و دیگر قوانین بین‌المللی در خصوص اراضی اشغالی فلسطین از جمله قدس شرقی دانست.

در این بیانیه اشاره شده است که در قوانین و معاهدات بین‌المللی تاکید شده است که هیچ گونه اقدامات رژیم اشغالگر اسرائیل در اراضی اشغالی فلسطین نباید به رسمیت شناخته شود.

در بیانیه اتحادیه عرب تاکید شده است که اظهارات رئیس جمهور چک شورش علیه موضع اتحادیه اروپا در خصوص اراضی اشغالی فلسطین و نیز پیام منفی به روند مذاکرات فلسطینی-اسرائیلی است و این در حالی است که جامعه جهانی باید دو طرف فلسطینی و اسرائیلی را به تسریع در دستیابی به توافقی که به اشغالگری اسرائیل بر اراضی فلسطینی پایان می‌دهد، تشویق نمایند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها