امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57591
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۹
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس یکرنگی مسئول پروژه‌های آموزشی و تشکیل کلاس‌های تخصصی در حوزه ادبیات، در خصوص برگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس یکرنگی مسئول پروژه‌های آموزشی و تشکیل کلاس‌های تخصصی در حوزه ادبیات، در خصوص برگزاری مراسم «عصر حافظ» در حوزه هنری گفت: برگزاری مراسم «عصر حافظ»  مقدمه‌ای برای برگزاری و شروع کلاس‌های حافظ شناسی دکتر علی اصغر دادبه در حوزه هنری است که به گواه بسیاری از پژوهشگران ابیات کهن، ایشان یکی از حافظ شناسان بی بدیل معاصر در کشورمان است .

وی افزود: در این نشست سه تن از شخصیت‌های بر جسته ادب فارسی و حافظ شناسان کشور همچون؛ دکتر علی اصغر دادبه، استاد علی موسوی گرمارودی و استاد بهاء الدین خرمشاهی در مراسم «عصر حافظ» در خصوص حافظ و  تاثیر وی بر شاعران بعد از خود و جهان و نیز ادبیات و فرهنگ ایران و جهان سخنرانی خواهند کرد.

شعر خوانی علیرضا قزوه، سعید بیابانکی و فاضل نظری از دیگر برنامه‌های مراسم «عصر حافظ» در حوزه هنری است.

شایان ذکر است برگزاری کلاس‌های حافظ شناسی دکتر «علی اصغر دادبه» به دلیل استقبال حافظ پژوهان 10 روز دیگر تمدید شده و علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام به روابط عمومی مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری واقع در خیابان سمیه -نرسیده به پل حافظ- طبقه سوم مراجعه و یا با شماره تلفن 84172304،05،06 ،84172318 و موبایل30042060 0912  تماس حاصل نمایند.

همچنین علاقه ‌مندان برای حضور در مراسم «عصر حافظ» می‌توانند روزشنبه 20 مهر یاد شده از ساعت 30/15 به تالار مهر حوزه هنری واقع در خیابان حافظ - نرسیده به پل حافظ - حوزه هنری مراجعه کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها