امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57616
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 58
سیدسعید زمانیان دهکردی نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

سیدسعید زمانیان دهکردی نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه خانه ملت با محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: در این جلسه لایحه اصلاحیه بودجه 92 مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در اصلاحیه لایحه بودجه 92 درباره صندوق توسعه ملی بحث و تبادل نظر شد که به نتیجه‌ای نرسید؛ البته دولت و مجلس توافق کردند بحث پیرامون اصلاحیه بودجه 92 ادامه یابد.

زمانیان لایحه اصلاحیه بودجه را دارای اهمیت ویژه دانست و گفت: در این زمینه باید کار تخصصی ویژه صورت گیرد و به راحتی نمی‌توان در این باره تصمیم‌گیری کرد.

این نماینده مردم در خانه ملت از توافق نمایندگان عضو کمیسیون برنامه و بودجه برای برگزاری جلسات هر روز تا زمان تصمیم‌گیری نهایی درباره لایحه اصلاحیه بودجه خبر داد.

وی همچنین درباره پیشنهادی مبنی بر حذف یارانه سه دهک گفت: در رابطه با این موضوع بحث‌هایی صورت گرفت اما تصمیمی اتخاذ نشد.

زمانیان با بیان اینکه قرار شد دولتمردان اقدامات تحقیقاتی گسترده‌ای در زمینه دهک‌ها انجام دهند، تصریح کرد: فعلا در این زمینه اقدامی صورت نمی‌گیرد تا بررسی‌های دولت به نتیجه برسد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: مجلس و دولت به این نتیجه رسیدند که در حال حاضر حذف عده‌ای دریافت یارانه قابل قبول نیست و بایستی پس از انجام اقدامات کارشناسی دولت و مجلس به جمع‌بندی رسیده و تصمیم گیری کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها