امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57619
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، فرد سیاه‌پوستی که دیروز خود را در برابر ساختمان کنگره آمریکا به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، فرد سیاه‌پوستی که دیروز خود را در برابر ساختمان کنگره آمریکا به آتش کشیده بود، به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

این خبر را سخنگوی پلیس واشنگتن اعلام کرده است. به گفته «آراز آلالی» یکی از سخنگو‌های پلیس، این فرد جمعه‌شب در بیمارستان درگذشته است.
به گفته وی، شدت جراحات و سوختگی این فرد به حدی بوده است که برای تشخیص هویت وی باید از نمونه دی‌ان‌ای و دندان وی استفاده شود.
این فرد روز جمعه بعد از ریختن بنزین بر روی بدنش، خود را در پارک «نشنال مال» به آتش کشید. هنوز انگیزه این فرد از این اقدام اعلام نشده و پلیس در حال بررسی این موضوع است.
برخی منابع از احتمال ارتباط اقدام این فرد و تعطیلی دولت آمریکا خبر داده‌اند. دولت فدرال آمریکا از هفته گذشته و در پی عدم توافق دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در مورد بودجه، تعطیل شده است. در پی این اتفاق حدود 800 هزار کارمند دولت به مرخصی اجباری فرستاده شده‌اند. بیش از 1.3 میلیون نفر هم در حالی باید به کار خود ادامه دهند که تا زمان از سرگیری فعالیت دولت، حقوقی دریافت نمی‌کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار