امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5762
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه در حاشیه بازدید از بیست و ششمین ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه در حاشیه بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: من به وزیر ارشاد گفته‌ام که انسان برای بازدید از این کتابها چند روزی فرصت می‌خواهد تا بتواند کتاب‌های مورد علاقه‌اش را تهیه کند.

وی افزود: در این نمایشگاه، مجموعه گرانبهایی جمع شده و کتابها نسبت به سال قبل از نظر تنوع و کیفیت ارتقاء یافته است.

رئیس دستگاه قضا، نمایشگاه کتاب امسال را فرصت مفتنمی برای اهل مطالعه و تحلیل دانست و تأکید کرد: البته به دلیل بحث ارزی کشور، مشکلاتی در کتابهای خارجی وجود دارد و تهیه این نوع کتابها برای مردم کمی مشکل است.

وی افزود: در قسمت لاتین، عربی و داخلی، تعداد و تنوع کتابها عجیب بود، افرادی که اهل کتاب هستند باید حتماً به این نمایشگاه بیایند و از این گلستان کتاب بچینند.

آملی لاریجانی در پاسخ به این سوال که چرا توقف شما در بخش کتابهای خارجی بیشتر بود، گفت: کتاب‌های داخلی در دسترس است و بعدها هم می‌توان آنها را تهیه کرد اما کتابهای خارجی این گونه نیست.

آملی لاریجانی با اشاره به اینکه کتابهای فلسفی و کلامی جزء علائقش است گفت: کتابهای دینی و عربی متنوع و جذاب بودند و حتی کتابهای جدیدی را که تاکنون ندیده بودم در این نمایشگاه مشاهده کردم ضمن اینکه برخی کتابهای قدیمی علما که به زبان عربی بود به چاپ جدید رسیده بود.

وی افزود: من با کتاب خیلی مأنوس هستم و کتابخانه خوبی هم دارم اما این کتابها برایم جالب و جذاب بود.

وی با قدردانی از مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب، گفت: فراهم کردن مجموعه این چنینی از کتابها آن هم با این مشکلات، از هر جهت قابل تقدیر و تشکر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار