امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57625
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۷
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آمریکایی «آسوشیتدپرس»، دولت آمریکا نتوانست درب‌ها را باز نگه دارد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آمریکایی «آسوشیتدپرس»، دولت آمریکا نتوانست درب‌ها را باز نگه دارد و کارمندان فدرال را به مرخصی اجباری فرستاد این در حالی است که نزاع بین دو حزب اصلی آمریکا بر روی بودجه و قانون خدمات درمانی همچنان ادامه دارد.

هم اکنون «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا و کنگره این پیام را به 800 هزار کارمندی که بیکار شده‌اند ارسال می‌کنند که «ما نمی‌دانیم که چه زمانی این بن بست به پایان خواهد رسید اما هر گاه دولت بازگشایی شد حقوق شما بازپرداخت خواهد شد.»

در حالی که تعطیلی نسبی وارد روز پنجم شده مجلس نمایندگان روز شنبه در صدد تصویب قانونی هستند که اطمینان یابند حقوق کارمندانی که به مرخصی اجباری رفته‌اند نیز پرداخت شود. کاخ سفید نیز از این قانون حمایت کرده و انتظار می‌رود تا مجلس سنا نیز این قانون را تایید کند اما زمان تایید این قانون همچنان مشخص نیست.

«الیجا کامینگ» از نمایندگان دموکرات کنگره درباره کارمندان فدرال می‌گوید: این اشتباه آنها نبوده و در نتیجه نیز نباید از این موضوع رنج ببرند.

وی افزود: قانون بودجه کمترین چیزی است که می‌توانیم انجام بدیم. کارمندان سختکوش ما نباید در میان بازی سیاسی و جنگ‌های ایدئولوژی که جمهوری خواهان در حال انجام آن هستند نابود شوند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار