امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5765
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تویسرکان، علی بیات در مراسم تجلیل از فرهنگیان در سالن ورزشی 2 هزار نفری الغدیر این شهرستان، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تویسرکان، علی بیات در مراسم تجلیل از فرهنگیان در سالن ورزشی 2 هزار نفری الغدیر این شهرستان، شهدای انقلاب اسلامی را بیش از 220 هزار نفر خواند و اظهار داشت: بیش از 40 هزار نفر از شهدای انقلاب اسلامی را دانش‌آموزان و فرهنگیان  تشکیل می‌دهند.

وی افزود: جایگاه معلمی جایگاهی بس رفیع و ارزشی است چراکه معلمان کار انبیا را انجام می‌دهند و تربیت مدیران و سازندگان کشور را بر عهده دارند.

رئیس آموزش و پرورش تویسرکان با بیان اینکه نقش معلم در تربیت فراتر از آموزش است، ابراز کرد: معلمان در همه برهه‌های انقلاب نقشی بسیار ارزشمند با تأثیرگذاری بالا دارند.

وی تأکید کرد: بیش از 200 هزار نفر در آموزش و پرورش امنیت شغلی نداشتند، به نحوی که این افراد وضعیت و موقعیتی نظیر شرکتی، حق‌التدریس و یا نهضتی داشتند که با مدیریت و عملکرد قانونمند وزیر این تعداد جذب آموزش و پرورش شدند.

بیات با بیان اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش در بخش‌های مختلف رشد خوبی داشته است، اظهار کرد: ایجاد مدارس قرآنی، تحول در بخش ورزش، ارتقای رتبه‌های علمی در حوزه‌های متفاوت و موفقیت دانش‌آموزان در جشنواره‌ها بخشی از پیشرفت این سازمان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به فعال بودن مدارس قرآنی در شهرستان، ابراز کرد: 640 نفر از دانش‌آموزان تویسرکان در مقاطع مختلف تحصیلی حافظ قرآن در جزء‌های مختلف هستند.

رئیس آموزش و پرورش تویسرکان با اشاره به کسب 10 رتبه برتر کشوری توسط دانش‌آموزان تویسرکانی، بیان کرد: دانش‌آموزان ما در جشنواره‌های دانش‌آموزی در سطح استانی و کشوری دارای جایگاه خوبی هستند.

وی در بخش دیگر از سخنان خود احیای یاد و خاطره شهدا را وظیفه همگان دانست و تصریح کرد: آسایش، آرامش و امنیت امروز کشور را همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم.

بیات اذعان کرد: شهدا در هشت سال دفاع مقدس از هستی خود گذشتند و در عصر کنونی نیز خانواده‌های آنها پیشتازان امور خیر در همه عرصه‌ها به ویژه در آموزش و پرورش هستند.

وی ضمن تقدیر از همکاری و هم‌یاری بی‌شائبه خانواده شهدا، از هدیه منزل یک همسر شهید تویسرکان به آموزش و پرورش این شهر خبر داد.

این آیین دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی در مدارس ورزش شهرستان حرکت‌های نمادین ورزشی به ویژه ورزش باستانی را در سالن ورزشی 2هزار نفری الغدیر در معرض دید عموم مدعوین به نمایش گذاشتند.

در پایان این آیین از معلمان نمونه حضور معاون فرماندار تویسرکان، رئیس آموزش و پرورش و رئیس اداره ورزش و جوانان تقدیر و تجلیل شد.
انتهای پیام/89010/ی30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار