امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57673
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۳
تعداد بازدید: 111
سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افزود: آمریکا در سال‌های ...

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افزود: آمریکا در سال‌های متمادی قبل و پس از انقلاب جنایت‌های بی شماری نظیر حمایت از رژیم فاسد شاه، پناه دادن به شاه و ضد انقلاب،کودتای 28 مرداد، تحت فشار قراردادن ملت ایران از طریق رژیم شاه و موضوعاتی از قبیل 13 آبان، 16 آذر، حمایت از رژیم بعثی عراق، سرنگونی هواپیمای مسافر بری ایرباس ایرانی در آب‌های نیلگون خلیج فارس انجام داد. اینها جنایاتی نیست که به سادگی از یاد مردم ایران برود.
وی تصریح کرد: چراغ سبز آمریکا برای برقراری رابطه دیپلماتیک آن هم با اقدامات،شعارگونه نمی‌تواند ملت شهیدپرور ایران را متقاعد کند که به این کشور که داعیه ابرقدرتی در جهان استکبار را دارد ،اعتماد کنند زیرا آمریکا بارها و بارها ثابت کرده است که در نظام بین‌الملل یکی از بی‌صداقت‌ترین کشورهاست.
نقوی  حسینی با تاکید بر اینکه بنیانگذار انقلاب اسلامی (ره) و رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کردند که آمریکا خوی تجاوزگری و سلطه‌گری دارد، افزود:  وزارت امور خارجه باید هوشیار باشد که اگر قرار به مذاکره باشد نباید با این دولتی که سالها سابقه تجاوز دارد به سادگی اعتماد کرد.
نماینده ورامین در مجلس افزود: ملت ایران سال‌هاست در برابر توطئه‌ها و زیاده‌خواهی‌ها جهان استکبار به اربابی آمریکا ایستاده‌اند و به همین علت جنایت این رژیم به این سادگی از قلب و ذهن مردم پاک نخواهد شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  مجلس با بیان اینکه اقدامات جنایتکارانه آمریکا در هشت سال دفاع مقدس فراموش نشدنی است، یادآورشد:  تحریک عراق به آغاز جنگ تحمیلی در شهریور 59، مجهز ساختن عراق به انواع سلاح نظامی علیه ایران اقدامی نیست که به سادگی فراموش شود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار