امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5770
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 117
مصطفی امرائی، مدیر نشر بین المللی اسراء در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری «توانا» درباره «نرم افزار تنس بوک»، بیان داشت: این نرم افزار ...

مصطفی امرائی، مدیر نشر بین المللی اسراء در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری «توانا» درباره «نرم افزار تنس بوک»، بیان داشت: این نرم افزار یک فروشگاه کتاب به صورت مجازی است.

وی اضافه کرد: این فروشگاه کتاب شامل کتاب با نشرهای مختلف با امکان خرید داخلی و خارجی بر روی دستگاه های «آی او اس»، «آیفون آی پد»، «دستگاه های اندروید» و «سیستم عامل ویندوز و مک» است.

امرائی ادامه داد: برای خلق یک رابط کاربردی چشم نواز و انتقال مطالعه دیجیتال، امکانات تنظیم حاشیه صفحات، امکان نوشتن یادداشت به صورت حاشیه نویسی، نمایش عکس در کتاب به صورت تمام صفحه، نمایش پاورقی به صورت کارآمد و طبیعی، انتخاب و ذخیره صفحات مورد علاقه، نمایش نتایج جستجو بر اساس شماره صفحات، پیمایش در صفحات بسیار آسان و قابلیت نمایش لیست کتاب ها بر اساس ناشر و موضوع، برای لمس یک دست آورد برتر در کنار هم گرد آمده است.

وی افزود: این نرم افزار از دو حالت مطالعه (افقی و عمودی) پشتیبانی می شود و امکان مطالعه بدون نیاز به اینترنت را فراهم می سازد، همچنین کتابخانه همراه با قابلیت خرید بسیار آسان و رعایت حقوق معنوی ناشر با استفاده از رمزنگاری پیشرفته یکی دیگر از ویژگی های «نرم افزار تنس بوک» به شمار می روند.

امرائی بیان کرد: علاقه مندان برای تهیه این نرم افزار می توانند به سایت tenthwind.w.com یا tenthbook.com مراجعه کرده و از محتوای 21 جلد از
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها