امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57705
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۵
تعداد بازدید: 28
سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه امسال نیز استقبال خوبی از برگزاری جشن عاطفه‌ها در سطح کشور شد، اظهار داشت: بیش از 130 ...

سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه امسال نیز استقبال خوبی از برگزاری جشن عاطفه‌ها در سطح کشور شد، اظهار داشت: بیش از 130 هزار پایگاه و مدرسه آمادگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی را داشتند.

وی تصریح کرد: هدفگذاری کمیته امداد برای جشن عاطفه‌های امسال مبلغی بالغ بر 40 میلیارد تومان بوده است که خوشبختانه به نظر می‌رسد به این رقم دست پیدا کنیم.

ستاری بیان داشت: آمار اولیه کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها حدود 28 میلیارد تومان است که از این رقم 8 میلیارد تومان در مدارس و 20 میلیارد تومان در پایگاه‌ها کمیته امداد و بسیج جمع‌آوری شده است.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: از روز گذشته توزیع کمک‌های مردمی در مناطق محروم آغاز شده است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته ادامه داشته باشد.

وی افزود: خوشبختانه کمک‌های اهدا شده از سوی خیرین و نیکوکاران به صورت نقدی است که توزیع آن نیز آسان‌تر خواهد بود ضمن اینکه مجموعه امداد برنامه‌ریزی کرده است که بیشتر کمک‌ها را در مناطق محروم توزیع کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها