امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57721
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، چهارشنبه هفته گذشته روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با درج خبری فوری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، چهارشنبه هفته گذشته روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با درج خبری فوری بر روی سایت خود خبر از پایان مشکلات تیم ابومسلم داد و اعلام کرد: برای حضور مقتدرانه تیم فوتبال ابومسلم در لیگ دسته یک و صعود به لیگ برتر، مقرر شد با استفاده از تمامی ظرفیت‌های فنی، اجرایی و ورزشی دو تیم فعلی با هدایت وفایی با یکدیگر ادغام شوند.

اما همین خبر در کمتر از 10 ساعت از روی خروجی این سایت برداشته شد و به جای آن این خبر کار شد که با توجه به عدم تمایل احسان سحرخیز برای شرکت در جلسه ادغام تیمهای ابومسلم، مقرر شد فعالیت تیم طبق روال گذشته ادامه یابد.

درج همین دو خبر کافی بود تا بار دیگر فضای تیم ابومسلم به حاشیه برود و جالب‌تر اینکه احسان سحر خیز به عنوان مدیرعامل ابومسلم که از سوی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی منصوب شده در یک برنامه تلویزیونی حتی اعلام کند که هاشمی جواهری حق نداشته است در ارتباط با ابومسلم تصمیمی بگیرد.

خداداد عزیزی در پاسخ به این سخنان عنوان کرد که شما از قوانین هم خبر ندارید پس چه طور می‌خواهید در ابومسلم مدیریت کنید!

در همین ارتباط مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی حاضر به پاسخگویی نشد که چرا خبر مندرج بر روی سایت را پس از چند ساعت تغییر داده‌اند.

دبیر کمیسیون ماده 5 وزارت ورزش و جوانان در این باره به خبرنگار فارس در مشهد گفت: ما هم نمی‌دانیم در مشهد چه می‌گذرد! قرار بود مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی آخرین وضعیت ابومسلم را خودش اطلاع‌رسانی کند تا خدای نکرده حاشیه‌های دیگری برای این تیم به وجود نیاید، اما تا به امروز این کار گویا هنوز انجام نشده است.

بهمن نیکخو ادامه داد: تمام جلسات نهایی مربوط به ابومسلم با حضور هاشمی جواهری به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی و نمایندگان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش چهارشنبه هفته گذشته در تهران برگزار شد و قرار بر این گردید تا مدیرکل استان اطلاع‌رسانی در مورد وضعیت ابومسلم را انجام دهد.

وی ادامه داد: تا به امروز که این کار انجام نشده و تاخیر در آن دیگر به صلاح نیست و باید این کار هر چه سریع‌تر انجام شود.

نیکخو افزود: هاشمی جواهری اگر مشکلی در خصوص این اطلاع‌رسانی دارد باید هرچه سریع‌تر آنها را به صورت مکتوب به ما در وزارت ورزش اعلام کند تا بتوانیم این موضوع را سریع حل و فصل کنیم.

دبیر کمیسیون ماده 5 وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: نباید کسی در امور اداره کل ورزش و جوانان دخالت کند و ما نیز تصمیم نهایی را به اتفاق همه اعضا گرفته‌ایم؛ هاشمی باید این کار را انجام دهد تا تکلیف ابومسلم مشخص شود.

بنابراین گزارش، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آماده شنیدن و درج توضیحات علی‌اکبر هاشمی جواهری مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این خصوص است.

انتهای پیام/2202/ن۳۰
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها