امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57758
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۹
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مین پویا در کرسی تلاوت مسجد صاحب‌الزمان (عج) به اجرای برنامه خواهد ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مین پویا در کرسی تلاوت مسجد صاحب‌الزمان (عج) به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

 این برنامه چهارشنبه هفته جاری پس از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد.

 آدرس مسجد صاحب‌الزمان (عج) به شرح زیر است: خیابان دماوند، مسیل جاجرود، مسجد صاحب‌الزمان (عج)
 امین پویا را بهتر بشناسیم:

امین پویا از سن هشت سالگی روخوانی و روان‌خوانی قرآن را نزد پدر خود آغاز کرد، پدرش اولین استاد او تا سن پانزده ‌سالگی بوده و پس از آن این قاری نوجوان در دارالتحفیظ قرآن کریم فراگیری علوم و فنون تلاوت قرآن کریم را ادامه داد.
 
این قاری قرآن، فراگیری تجوید را نزد استاد «سید حسین موسوی» تکمیل کرد اما صوت و لحن را خود به طور مستقل پیگیری کرد، اگر چه در این مسیر از راهنمایی‌ها و کمک‌های «مسعود سیاح گرجی» و پدر خود بهره می‌برد.
 
او به ‌طور رسمی از سال 1376 در مسابقات اوقاف شرکت می‌کرد؛ مقام‌هایی که وی در این مسابقات کسب کرده است عبارتند از: سال1380؛ مقام چهارم مسابقات اوقاف تهران، سال 1381، مقام اول مسابقات اوقاف تهران، سال 1383، مقام اول مسابقات اوقاف تهران، سال 1385، مقام سوم مسابقات اوقاف کشور، سال 1386، مقام سوم مسابقات کشوری اوقاف.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها