امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57761
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۹
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صحبت تازه این فیلم‌ساز حدود هفت سال پس از آن است که وی قرار بود این فیلم سینمایی را به عنوان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صحبت تازه این فیلم‌ساز حدود هفت سال پس از آن است که وی قرار بود این فیلم سینمایی را به عنوان کارگردان جلوی دوربین ببرد.

در آن زمان، فنیچر گفته بود «حفره سیاه» را بر اساس قصه نوول گرافیکی چارلز برنز به همین نام خواهد ساخت. اما بعدها تولید این فیلم در هاله‌ای از ابهام فرو رفت.

گفته می‌شود تا سال 2008 این فیلم‌ساز تمام تلاش خود را به خرج داد تا این فیلم وارد مرحله تولید شود،اما مشکلات مختلف مانع از انجام این کار شد.

در آن زمان شنیده شد نیل گایمن و راجر آوری فیلم‌نامه نویسان فیلم، از همکاری با آن سرزدند و همین موضوع باعث توقف کار تولید شد.

اما دیوید فنیچر در مصاحبه تازه خود اعلام کرد بزودی کار تولید نسخه سینمایی این داستان پر خواننده آغاز می‌شود و شرکت فیلم‌سازی پلان بی ‌تهیه کننده آن است.

هنوز فیلم‌نامه نویسی برای کار نگارش فیلم‌نامه اقتباسی «حفره سیاه» انتخاب نشده و معلوم نیست فنیچر این فیلم‌نامه نویس را چه زمانی انتخاب و معرفی خواهد کرد.

خط اصلی قصه «حفره سیاه» در دهه هفتاد میلادی و در شهر سیاتل اتفاق می‌افتد. یک ویروس مرگبار به نام باگ، در میان نوجوانان شیوع پیدا کرده است.

به این ترتیب، این قصه ماجراهای زندگی دو نوجوان شهر به نام کریس و کیت را دنبال می‌کند، که تحت تأثیر ویروس باگ قرار گرفته‌اند.

رویای این دو نوجوان برای یک زندگی خوب، از هم پاشیده می‌شود و آن‌ها مجبور می‌شوند راهی برای درمان خود پیدا کنند. اما راهی که این دو در پیش رو دارند، بسیار سخت و دشوار است.

چند سال قبل شبکه تلویزیونی ام تی وی هم قصد داشت مجموعه‌ای سیزده قسمتی براساس قصه نوول گرافیکی نوجوانانه «حفره سیاه» تهیه کند.

دیوید فنیچر زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری کار تازه سینمایی خود اعلام نکرده است. ولی گفته می‌شود کلید فیلم برداری آن بهار سال جدید میلادی زده خواهد شد.

این فیلم‌ساز به تازگی درام دلهره‌آور «دختر گم شده» را کارگردانی کرده است. روزاموند پایک و بن افلک بازیگر فیلم هستند و قصه‌اش درباره دختر جوانی است که در روز ازدواجش  به شکل مرموزی ناپدید می‌شود.

آخین فیلم سینمایی فنیچر در روی پرده سینماها «دختری با خال کوبی اژدها» بود که سال 2011 به نمایش عمومی در آمد. این فیلم نسخه دوباره سازی شده یک فیلم پرفروش سینمای اسکاندیناوی بود.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها