امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57764
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۹
تعداد بازدید: 63
مهدی فیوضی تهیه کننده فیلم سینمایی «آی با کلاه» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عنوان کرد:‌ تحقیق و ...

مهدی فیوضی تهیه کننده فیلم سینمایی «آی با کلاه» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عنوان کرد:‌ تحقیق و پژوهش فیلم «آی با کلاه» از پاییز سال گذشته آغاز شد و تا اواخر اسفند ماه به پایان رسید و تحویل شورای صدور پروانه ساخت شد .

وی افزود : پس از پایان نگارش فیلمنامه در اردیبهشت ماه امسال، پروانه ساخت "آی با کلاه" صادر شد و بازنویسی آن توسط احمد کاوری پیش تولید فیلم سینمایی «آی با کلاه» از نیمه مرداد آغاز شد و تصمیم داشتیم پس از یک ماه وارد تولید شویم که اعضای شورای مجوز ارشاد تغییر کردند و در انتظاریم تا نظر نهایی را پس از بررسی مجدد فیلمنامه به ما ارائه دهند.

فیوضی درباره فعالیت جدید خود گفت : در حال حاضر پروژه ای سینمایی یا تلویزیونی در دست ندارم و در یک کارگاه فیلمنامه نویسی درباره فیلمنامه پژوهش می کنم.

براساس این گزارش «آی با کلاه» یک فیلم شهری است که  فیلمنامه آن توسط احمد کاوری نوشته شده است.هسته اصلی داستان را جستجوی زنی برای یافتن حقیقت شکل می‌دهد و زن در جریان جستجویش برای یافتن واقعیت‌هایی که در اطرافش رخ داده و او از آنها بی‌اطلاع بوده، شناخت تازه‌ای از آدم‌های اطرافش پیدا می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها