امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5777
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، نویسنده کتاب «صدای آشنا» را با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با هیات اسلامی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، نویسنده کتاب «صدای آشنا» را با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با هیات اسلامی هنرمندان در تاریخ دوم دی ماه سال 81 مبنی بر اینکه «من در مورد قصه با موضوع انقلاب احساس کمبود زیادی می‌کنم، نسبت به انقلاب قصه‌های کم داریم؛ شاید بتوان گفت که به یک معنا نداریم» به نگارش درآورده است.

کتاب «صدای آشنا» به روایت داستان نوجوانانی می‌پردازد که در ده کوچکی زندگی می‌کردند که هیچ نشانی از تظاهرت علیه شاه در آن مشاهده نمی‌شد و شخصی به نام سرکار اکبری رئیس پاسگاه ده‌شان که از دوستداران رژیم شاه بود، اعلام می‌کند که هر کسی درباره انقلاب و خمینی حرفی به میان آورد دستگیر و زندانی‌اش می‌کنند اما این نوجوانان به این حرف‌ها بی‌اعتنایی کرده و در جریان انقلاب اسلامی قرار می‌گیرند.

نویسنده در این اثر داستان انقلاب اسلامی را به زبانی ساده و روان برای مخاطبان‌اش روایت می‌کند، همچنین مؤسسه چاپ و نشر عروج کتاب «صدای آشنا» را در 51 صفحه و با قیمت 3000 هزار تومان برای چاپ 92 منتشر و روانه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران کرده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها