امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57783
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه پارلمان، در جریان بررسی استفساریه قانون الحاق دو تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد‌آموزی در وزارت آموزش و پرورش طی اخطار قانون اساسی گفت: موضوعات مطرح شده با اصل 75 قانون اساسی ناسازگار است.

وی استفساریه ذکر شده را دارای بار مالی جدید برای دولت دانست و افزود: وقتی اقتصاد دچار رکود تورمی است هر چه دولت بزرگتر شود مشکلات اقتصادی هم افزایش می‌یابد.

این نماینده مردم در مجلس افزود: تعداد دانش‌آموزان طی سال‌های اخیر کاهش یافته است اما تعداد کارمندان وزارت آموزش و پرورش کاهشی نیافته است.

همچنین نادر قاضی‌پور در جریان بررسی این استفساریه طی اخطار قانون اساسی اظهار داشت: در حال حاضر هزار نفر از افرادی که طی سال‌های اخیر با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد کار کرده‌اند بلاتکلیفند.

وی اضافه کرد: معلمان پیش‌دبستانی با سال‌ها سابقه کار هیچ بیمه‌ای ندارند و همین باعث ایجاد مشکلاتی برای آنان شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار