امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57788
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری که بنا به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با قید دو فوریت به تصویب هیئت وزیران رسیده است، از سوی رئیس جمهور برای اجرا تقدیم مجلس شد.

در مقدمه توجیهی این لایحه آمده است: نظر به اینکه مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری -مصوب 1386- در مهرماه سال 1392 به پایان می رسد و تنظیم امور سازمان های اداری از جهت احکام قانون یاد شده با خلاء قانونی مواجه می شود، لذا به منظور اجتناب از بروز مشکل، لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری برای طی تشریفات قانونی تقدیم مجلس می شود.

بر اساس ماده واحده این لایحه، مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری -مصوب 1386- تا پایان سال 1393 تمدید می شود. دولت مکلف است پیشنهاد متن نهایی لایحه قانونی مذکور را در حداکثر شش ماه قبل از پایان مهلت مزبور جهت تصویب به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها