امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57798
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 60
حسین بدخشان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی نیز همانند سایر دستگاه‌های دیگر برنامه‌هایی را برای صد روز آینده به ...

حسین بدخشان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی نیز همانند سایر دستگاه‌های دیگر برنامه‌هایی را برای صد روز آینده به دولت ارسال کرده است، اظهار داشت: در این برنامه بخش‌های مختلفی از جمله ساخت واحدهای مسکونی، ارائه خدمات توانبخشی و ... در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی با اجرای طرح نهضت تأمین مسکن معلولان و مددجویان که از اواخر سال 89 کلید خورد به تعهدات خود عمل کرده است و پیش‌بینی می‌شود تا سال آینده واگذاری تمامی واحدهای مسکونی به اتمام برسد.

بدخشان بیان داشت: با توافقی که با جامعه خیرین حامی معلولان بهزیستی انجام شده است قرار است بخشی از سهم آورده مسکن مددجویان از سوی خیرین تأمین شود که این رقم حدود 4 میلیون تومان است.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده بنا داریم تا صد روز آینده 4 هزار واحد مسکونی دیگر در اختیار مددجویان بهزیستی قرار دهیم به طوری که این واحدها در مناطق محروم ساخته شده‌اند و در اختیار مددجویان قرار می‌گیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها