امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57799
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بامداد امروز با دریافت خبر بروز این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بامداد امروز با دریافت خبر بروز این آتش سوزی بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 74 را ساعت 04:30 دقیقه به محل حادثه در کوی کن، محله سرآسیاب، خیابان شهید روستایی اعزام کرد.

این گزارش حاکیست، آتش نشانان ظرف چهار دقیقه به محل آتش سوزی که کانون آن طبقه همکف یک ساختمان دو طبقه مسکونی که محل پارکینگ خودروها بود رسیدند و با عملیات خود شعله های آتش را خاموش و به نگرانی ساکنان این ساختمان مسکونی نیز پایان دادند.

آتش سوزی از یکی از خودروها شروع و به دو خودروی دیگر سرایت کرد که پیش از گسترش بیشتر آن و نیز سرایت به یک خودروی دیگر خاموش شد.

آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول بی درنگ با استفاده از دستگاه تنفسی وارد کانون آتش سوزی در پارکینگ ساختمان شده و شعله‌های آتش را که سه خودرو سواری را در بر گرفته بود مهار و از سرایت آن به خودروی دیگر و همچنین طبقات فوقانی جلوگیری کردند.

بر اساس این گزارش، گروه دیگر از آتش نشانان همزمان در میان دود غلیظ ناشی از آتش گرفتن خودروها که به طبقات بالایی و راهروی این ساختمان نفوذ کرده بود به جستجوی واحدهای مسکونی پرداختند.

نیروهای عملیاتی در ادامه بررسی ساختمان مسکونی 11 نفر از ساکنان از جمله 4 زن، 6 مرد و یک کودک که در میان دود گرفتار شده بودند را به بیرون از ساختمان هدایت کرده و به محل امن انتقال دادند.

در جریان این حادثه یک زن 25 ساله دچار شوک زدگی شده بود که به عوامل اورژانس سپرده شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها