امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5780
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 274
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس پانصد و چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز با حضور 14 نفر برگزار شد. *مهدی چمران ، علیرضا دبیر، حسن ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس پانصد و چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز با حضور 14 نفر برگزار شد.

*مهدی چمران ، علیرضا دبیر، حسن بیادی، حمزه شکیب، رسول خادم، احمد مسجد‌جامعی، معصومه ابتکار، معصومه آباد، پروین احمدی‌نژاد، مرتضی طلایی، عباس شیبانی، خسرو دانشجو، محمد‌علی نجفی، حبیب کاشانی از حاضرین و هدی ساعی از غایبین جلسه امروز بودند.

*جلسه راس ساعت 20/9 و همانند جلسات گذشته با تلاوت آیاتی از قرآن توسط حسن بیادی آغاز شد.

*پس از تلاوت قرآن توسط حسن بیادی، مهدی چمران خطاب به وی گفت: انشاءالله در دوره بعد نیز حضور خواهید داشت و مجددا تلاوت آیات قرآن را ادامه خواهید داد.

*در ابتدای جلسه و در نطق پیش از دستور مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران بار دیگر هتک حرمت به حمله وحشیانه تروریست‌ها در سوریه به قبر مطهر حجربن عدی گفت: ایشان یکی از صحابه بزرگ امیرالمومنین (ع) بودند که عده‌ای کوردل این توهین بزرگ را انجام دادند.

*در جلسه امروز دو رونمایی از دو کتاب دو عضو شورا شد که از آن می‌توان به کتاب (من زنده‌ام) به نگارش مجموعه آباد و همچنین کتاب (امنیت فرهنگی) به نگارش مرتضی طلایی اشاره کرد.

در کتاب (من زنده‌ام) به نگارش معصومه آباد وی به خاطراتی از دوران جنگ و زمانی که به عنوان اسیر بوده است اشاره کرده است.

*در مراسم رونمایی از دو کتاب اشاره شده، امروز شورای شهر مهمان دیگری داشت که (خانم مشیر) همسر شهردار بود.

*در جلسه امروز حمزه شکیب رئیس کمیسیون عمران شورای شهر که در دوره بعدی دیگر کاندیدای شورای نیست بار دیگر انتقاد خود را به ساخت و ساز در مجاورت برج میلاد مطرح کرد و از اعضای شورا خواست در این خصوص ورود پیدا کنند. 

*در جلسه امروز اعضای شورای شهر با توجه به محدودیت زمان تنها توانستند دو فوریت طرح الزام شهرداری تهران به ممنوعیت صدور مجوز ساخت و ساز در حریم برج میلاد رای دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار