امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57802
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 54
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، پوستر چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد به همراه پوستر یازدهمین جشنواره دانش‌آموزان فیلمساز با حضور حمیدرضا ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، پوستر چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد به همراه پوستر یازدهمین جشنواره دانش‌آموزان فیلمساز با حضور حمیدرضا کفاش دبیر جشنواره بین المللی فیلم رشد، یدالله کریمی مدیر اجرایی و همچنین سایر مسئولین و اعضای کمیته ‌های مختلف جشنواره رونمایی شد.
کفاش در این مراسم با بیان اینکه جشنواره رشد نقش مهمی در تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش دارد،‌ گفت: در صورتی که بسته‌های آموزشی در مدارس جا بیفتد، معلم می‌‌تواند در کنار آموزش کتاب، از فیلم‌های آموزشی و تربیتی که در سال‌‌های گذشته در دبیرخانه جشنواره آرشیو شده است، بهره‌‌مند شود که در این صورت جریان تعلیم و تربیت در مدارس کشور تسهیل خواهد شد.
وی اهداف جشنواره را شناسایی، انتخاب و معرفی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی از سراسر جهان، بهره‌‌گیری از توانایی‌ صنعت سینما در آموزش و پرورش و نقش مؤثر آن در پیشبرد فرآیند یاددهی و یادگیری، تبادل فرهنگی و هنری بین کشورهای مختلف دنیا و جمهوری اسلامی ایران، ارتقای جایگاه فیلم‌ های آموزشی و تربیتی از نظر کمی و کیفی در سطح کشور و تشویق هنرمندان برجسته ایران و سایر کشورها به تهیه و ساخت فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی و آگاهی از تحولات و نوآوری‌های علمی ـ آموزشی و تربیتی کشورهای جهان برشمرد.
به گزارش فارس، چهل و سومین دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد از 3 تا 10 آبان ماه در تهران و همزمان در سواحل مکران (دریای عمان) برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها