امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57823
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، این گردهمایی براساس فراخوان احزاب و جمعیت های بحرینی مخالف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، این گردهمایی براساس فراخوان احزاب و جمعیت های بحرینی مخالف برگزار شد و شرکت کنندگان از دستگاه حاکم خواستند که یک گفت‌وگوی واقعی و جدی را دنبال کند.

آنها همچنین بر خواست خود برای تحول دموکراتیک در بحرین و ادامه مبارزه مسالمت آمیز برای تحقق این هدف تاکید کردند.

فاضل عباس دبیرکل جمعیت وحدت‌گرای بحرین در این گردهمایی گفت: خلیل المرزوق مرد شماره 2 جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین زندانی می شود و آمریکا و انگلیس سکوت می کنند و عبارات های واهی درباره تضمین اقدامات قانونی بیان می کنند.

وی افزود: اگر از فرصت موجود برای اجرای یک گفت وگوی واقعی و جدی استفاده نشده و به نتایج سیاسی برآورده کننده خواسته های ملت بحرین منتهی نشود؛ تغییرات منطقه ای سودی برای رژیم نخواهد داشت.

عباس گفت: امروز صدور این احکام و بازداشت رهبران و چهره های سرشناس مخالف باعث نمی شود که ملت بحرین از خواسته های خود صرف نظر کند.

وی تصریح کرد: رژیم باید مسئولیت های خود را برعهده گرفته و شکنجه در زندانهای بحرین و کار براساس دیدگاه امنیتی و اصرار بر باقی ماندن دولت کنونی را متوقف کردند.

مردم بحرین از فوریه سال 2011 میلادی با آمدن به خیابانها خواستار تغییرات دموکراتیک در کشورشان هستند که با سرکوبگری رژیم آل خلیفه روبرو شده است.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها