امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57829
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته صدها نفر از معترضان به طرح دولت انگلیس برای اعمال تغییرات در نحوه ارائه کمک‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته صدها نفر از معترضان به طرح دولت انگلیس برای اعمال تغییرات در نحوه ارائه کمک‌های حقوقی، در برابر دادگاه عالی سلطنتی در مرکز لندن تظاهرات کردند.

گروه ضدریاضتی موسوم به «آن‌کات» این تظاهرات را ترتیب داده و اعلام کرده است که تظاهرات‌های مشابهی هم در دیگر شهرهای انگلیس از جمله منچستر، لیورپول، کمبریج، هال، نورثمتون و نورویچ برگزار شده است. شرکت کنندگان در این تظاهرات‌ها با نشستن در مسیر تردد خودروها، مسیر خیابان‌ها را نیز سد کردند.

معترضان به طرح دولت برای کاهش خدمات حقوقی می‌گویند اجرای این طرح میلیون‌ها نفر را از دسترسی به خدمات قضایی محروم می‌کند.

دولت بریتانیا می‌گوید کاهش خدمات حقوقی در انگلیس و ولز به صرفه‌جویی اقتصادی 220 میلیون پوندی منجر می‌شود. در صورت اجرای این طرح، حمایت حقوقی از مجرمین و زندانی‌ها قطع می‌شود. همچنین کسانی که درآمدی بیش از 37500 پوند داشته باشند، خدمات حقوقی دولتی دریافت نخواهند کرد.

تظاهرات‌کنندگان دیروز شعارهایی علیه برنامه‌های ریاضتی و کاهش خدمات قضایی دولتی سر دادند و بازنگری دولت در این تصمیم را خواستار شدند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها