امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5783
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 173
مرتضی تمدن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره حضور هنرمندان و ورزشکاران در چهارمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: استانداری ...

مرتضی تمدن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره حضور هنرمندان و ورزشکاران در چهارمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: استانداری تهران به هیچ وجه در خصوص نحوه کاندیداتوری افراد ورود پیدا نمی‌کند و ما برابر قانون کسانی که از مسیر مراجع چهارگانه تأئید صلاحیت شوند، در صحنه رقابت حضور دارند و ماهم نیز با حضور آن‌ها انتخابات را برگزار می‌کنیم و کسانی که احراز صلاحیت نشوند از مسیر انتخابات کنار می‌روند.

وی خاطرنشان کرد: اگر افرادی هستند که احساس می‌کنند از عهده مدیریت شهری برنخواهند آمد و حتی پس از تأیید شدن احساس می‌کنند که از پیچیدگی اجرایی مدیریت شهری نمی‌توانند مسئولیت خود را به درستی انجام دهند، همچنان راه باز است که جایگاه دیگری را برای خدمت کردن به مردم پیدا کنند.

تمدن یادآور شد: لزومی ندارد که اگر کسی ببیند کار شورا سنگین و پیچیده است اصرار کنند که تاپایان زمان انتخابات و قبل از روز رأی گیری برای اینکه جای دیگری را برای خدمت پیدا کنند حضور دارد.

استاندار تهران بیان داشت: بعضی‌ها در جایگاهی که هستند مانند یک هنرمند، ورزشکار و یا استاد داشنگاه محبوب و مورد قبول جامعه هستند اما معلوم نیست که اگر کسی در پیچیدگی‌های کار جامعه قرار بگیرد بتوانند از پس آن مسئولیت به خوبی برآید. 
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها