امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57859
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) خانه ملت در اخطاری با استناد به اصول 13 و 19 قانون اساسی، اظهرا داشت:‌ اخیرا نامه‌ای در فضای مجازی منشتر شده که گویا وزارت کشور می‌خواهد برخی از حوزه‌های انتخابیه استان هرمزگان را منتزع و به استان فارس ملحق کند.
وی افزود: این موضوع موجب ایجاد تنش، دلسردی و نگرانی در مردم استان هرمزگان شده است، ما نمی‌خواهیم در دولت تدبیر و امید، بی‌تدبیری و ناامیدی داشته باشیم.
نماینده بندرعباس در مجلس در بخشی دیگری از سخنانش تصریح کرد: بیش از هزار پیامک درباره این موضوع به بنده رسیده و مردم اعتراضات و انتقادات خودشان را نسبت به این تصمیم وزارت کشور اعلام کردند.
وی در پایان گفت: در شرایط که کشور نیازمند آرامش است، از دولت به ویژه وزارت کشور می‌خواهیم که از تصمیم خود صرف‌نظر کنند تا این انتزاع اتفاق نیفتد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها