امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57862
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 73
به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ارزشیابی وضعیت و عملکرد سازمان نیروهای مسلح، منطقه پنجم دریایی سپاه در ...

به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ارزشیابی وضعیت و عملکرد سازمان نیروهای مسلح، منطقه پنجم دریایی سپاه در سال 91 موفق به کسب نشان درجه دو عملکرد موفق ستاد کل نیروهای مسلح شد.  

در پی ارزیابی‌های به عمل آمده در سال 91 آحاد کارکنان آن منطقه در انجام ماموریت محوله بر اساس تدابیر فرمانده معظم کل قوا اهتمام شایسته‌ای داشته و نسبت به سایر مناطق ندسا از رشد و امتیاز قابل تحسینی برخوردار شده‌اند.

در این راستا نقش فرماندهی نیز برای نیل به چنین موفقیتی کارساز بوده است. به مناسبت کسب این توفیق، سردار عظمایی فرمانده منطقه پنجم ندسا در جمع کارکنان ستاد منطقه، کسب این مقام و موفقیت را مدیون زحمات بی‌شائبه کلیه کارکنان خدوم و زحمتکش این منطقه و جزایر دانست و از آنان تقدیر و تشکر و در ادامه از دست اندرکاران و کلیه کسانی که در انجام برنامه‌های هفته دفاع مقدس نقش بسزایی داشتند سپاسگزاری کرد. 

در پایان سردار عظمایی به ذکر خاطرات هشت سال دفاع مقدس پرداخت و گفت: اگر امروز ما عزت و امنیت داریم به خاطر جان‌فشانی‌های رزمندگان و خون شهدای هشت سال دفاع مقدس است و همیشه باید یاد و خاطره شهداء را زنده نگه داریم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی به نحو احسن محافظت کنیم. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها