امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57868
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، دقایقی پیش با حضور مسئولان سازمان بهزیستی کشور در بخش پیشگیری و درمان اعتیاد و همچنین مسئولان شهرداری منطقه 10 مرحله ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، دقایقی پیش با حضور مسئولان سازمان بهزیستی کشور در بخش پیشگیری و درمان اعتیاد و همچنین مسئولان شهرداری منطقه 10 مرحله سوم کارزار رسانه‌ای مبارزه با مصرف شیشه برگزار شد.

در همین رابطه فرید براتی سده مدیر کل پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی کشور اظهار داشت: خوشبختانه در این مرحله شهرداری تعامل خوبی را با سازمان بهزیستی برای برگزاری مرحله سوم کارزار رسانه‌ای مبارزه با مصرف شیشه دارد.

وی تصریح کرد: طرح کارزار رسانه‌ای مبارزه با مصرف شیشه در ابتدای سال کلید خورد که دو مرحله آن در چند ماه گذشته اجرا شد و مرحله سوم در منطقه 10  اجرا می‌شود.

براتی بیان داشت: توزیع بروشور، ارائه مشاوره‌ به خانواده‌ها، توزیع سی‌دی‌ جهت آگاهی خانواده‌ها و ... از جمله اقداماتی است که در مرحله سوم برای اطلاع‌رسانی خانواده‌ها انجام خواهد شد.

مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی کشور افزود: این طرح به مدت 10 روز در منطقه 10 برگزار خواهد شد و بنا داریم مرحله چهارم را در منطقه دیگری از تهران برگزار کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها