امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5788
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، مرکز بررسی اسناد تاریخی در نمایشگاه کتاب با 212 عنوان کتاب حضور یافته است که تمام این کتاب‌ها با موضوع‌های ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، مرکز بررسی اسناد تاریخی در نمایشگاه کتاب با 212 عنوان کتاب حضور یافته است که تمام این کتاب‌ها با موضوع‌های مختلف، اسناد منتشر شده ساواک هستند. این اسناد یا درباره اشخاص هستند یا درباره موضوع‌‌ها و اتفاق‌های تاریخی.

کتاب‌های مرکز بررسی اسناد تاریخی یک ویژگی بارز دارند و آن اینکه با وجود حجم بسیاربالای کتاب‌ها قیمت آنها بسیار پایین است و این کتاب‌ها با قیمت‌هایی بسیار پایین عرضه می‌شوند. این مرکز در سال‌های اخیر به جای تجدید چاپ کتاب‌ها دست به انتشار ای‌بوک‌ها و متن کامل کتاب‌ها کرده که این ای بوک‌ها در قالب سی دی و دی وی در غرفه این نشر فروخته می‌شوند.

در میان جدیدترین ای‌بوک‌هایی که این مرکز به نمایشگاه کتاب آورده است، کتاب‌هایی چون سید ضیاء الدین طباطبایی، شعبان جعفری، هوشنگ نهاوندی، مهدی قلی علوی مقدم، جمال امامی، پرویز نیکخواه، عبدالله ریاضی، سید حسن تقی زاده، اشرف پهلوی، حزب ملیون، حزب ایران نوین 1تا 5، مجموعه مقالات همایش اسناد و خاطرات شمس قنات آبادی دیده می‌شود.

همچنین از جمله جدیدترین کتاب‌هایی که این مرکز به صورت الکترنیک عرضه کرده است تغییر لباس و کشف حجاب به روایت اسناد ساواک، ترور شاه، طرح‌ها و کارکاتورهای مردمی است. همچنین مجموعه 4 جلدی بن بست مهدی هاشمی یکی از جدیدترین و البته پرمخاطب‌ترین کتاب‌های این نشر است که به فعالیت‌های این فرد پیش از انقلاب و اسناد ساواک درباره او می‌پردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها