امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57880
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، نیروهای ارتش مصر امروز با وجود پایان یافتن حالت ممنوعیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، نیروهای ارتش مصر امروز با وجود پایان یافتن حالت ممنوعیت آمد و شد میدان «مصطفی محمود» را در خیابان مهندسین با استفاده از سیم خاردار مسدود کردند.

وزارت کشور مصر و نیروهای ارتش در مصر به مناسبت سالروز 6 اکتبر (14 مهر) و پیش از حرکت مردم به سوی میادین اصلی قاهره، حالت فوق العاده اعلام کرده‌‌ و میدان التحریر را مسدود کرده‌‌اند.

یک منبع آگاه امنیتی در پلیس قاهره نیز اعلام کرد که مراسم بزرگداشت این روز از ساعت چهار عصر آغاز و تا ساعت 22 شب ادامه پیدا خواهد کرد.

وی افزود: بعد از ساعت 22 شب به هیچ گروهی اجازه نخواهیم داد در خیابان‌ها حضور داشته باشند و به اخوانی‌ها و آشوبگرها اجازه نخواهیم داد مراسم جشن را برهم بریزند.

نیروهای گارد ریاست جمهوری نیز خیابان‌های منتهی به قصر ریاست جمهوری را صبح امروز و پیش از آغاز تظاهرات جریان تمرد مسدود کرده‌اند و 20 خودروی زرهی نیروهای امنیت مرکزی نیز در اطراف مسجد «عمر بن عبدالعزیز» مستقر شده‌اند.

پیشتر ریاست جمهوری مصر نیز در بیانیه‌ای هشدار داد که هرگونه تظاهرات ضد ارتش در مراسم بزرگداشت روز 6 اکتبر جاسوسی برای کشورهای خارجی تلقی خواهد شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها