امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57887
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 82
سرلشکر «محمد نور الدین» معاون وزیر کشور اسبق مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، با بیان اینکه پلیس مصر ...

سرلشکر «محمد نور الدین» معاون وزیر کشور اسبق مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، با بیان اینکه پلیس مصر با هماهنگی با نیروهای ارتش تدابیر ویژه‌ای برای تامین امنیت میدان‌های اصلی این کشور از جمله میادین التحریر،‌ رابعه العدویه، رمسیس و النهضة اتخاذ کرده است، افزود:‌ این تدابیر به منظور جلوگیری از رسیدن اخوان المسلمین به آن میادین و جلوگیری از به انحراف کشاندن شادی‌های مردم در سالروز پیروزی اکتبر است.

وی از دستور وزیر کشور دولت موقت مبنی بر تیراندازی به سوی هر کسی که بخواهد به مراکز نظامی و دولتی مصر یورش ببرد، سخن گفت و حمله و یورش به مراکز نظامی و حیاتی دولتی را تهدیدی برای امنیت ملی خواند و تاکید کرد که نباید در حمایت از شهروندان و مراکز دولتی سهل انگاری صورت بگیرد.

نور الدین با بیان اینکه عناصر پلیس با لباس شخصی در میان شهروندان در میادین اصلی کشور حضور خواهند داشت، افزود: این افراد اوضاع امنیتی تظاهرات را بررسی کرده و از بروز درگیری جلوگیری می‌کنند.

معاون وزیر کشور اسبق مصر با نفی موضوع تحت پیگرد قرار دادن کسانی که نشان «رابعه العدویه» را بالای سر می‌برند، تاکید کرد که تنها افرادی تحت پیگرد و تعقیب قرار می‌گیرند که اقدام به شورش و آشوب می‌کنند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها