امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57893
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  مهدی بنکدار با اعلام این خبر افزود: اطلاع رسانی در خصوص جشنواره با توزیع 3هزار فراخوان به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  مهدی بنکدار با اعلام این خبر افزود: اطلاع رسانی در خصوص جشنواره با توزیع 3هزار فراخوان به هنرمندان در سراسر کشور انجام شد که پس از اتمام مهلت ارسال آثار در هفته گذشته، تعداد آثار ارسالی به 386 اثر رسید.

وی با اشاره به نحوه داوری آثار تاکید کرد: سعی کرده ایم داوران جشنواره را از اساتید برجسته و متخصصان حوزه فیلم و سینما انتخاب کنیم تا آثار برگزیده با کیفیت و دقت نظر بیشتری انتخاب شوند و مجموعا سطح جشنواره در سطح مطلوبی قرار گیرد.

بنکدار افزود: آثار ارسالی در دو مرحله مورد بازبینی و داوری قرار می گیرد که از امروز هیأت انتخاب فعالیت خودرا به منظور داوری اولیه آغاز می کند.

دبیر دومین جشنواره فیلم اشراق در خاتمه اظهار داشت: برای دومین دوره جشنواره محورهایی چون جایگاه روحانیت و حوزه های علوم دینی در زندگی فرهنگی اجتماعی مردم، روحانیت و تبلیغ دین، شخصیت فردی و زندگی روحانیون، اسوه های علم، اندیشه و اخلاق در سیر تاریخی حوزه های علمیه و روحانیت و راهبری سیاسی و اجتماعی در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها