امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57906
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، چند ماه گذشته فراخوان سیزدهمین آئین بزرگداشت حامیان نسخ خطی از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، چند ماه گذشته فراخوان سیزدهمین آئین بزرگداشت حامیان نسخ خطی از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران اعلام شد که کلیه پژوهشگران، استادان، دانشجویان و مراکز تحقیقاتی می‌توانستند یک نسخه از آثار پژوهشی خود را در حوزه نسخه‌های خطی در قالب کتاب، پایان نامه، مقاله، فهرست، نقد و تصحیح متون که در سال 1391 چاپ و منتشر شده را ‌ برای شرکت در بخش مسابقه ارسال کنند.

سیزدهمین آئین بزرگداشت حامیان نسخ خطی امسال بر خلاف سال گذشته که در شیراز برگزار شد، در شهر تهران برگزار خواهد شد.

به گفته یکی از مسئولان کتابخانه ملی ایران، این کتابخانه تلاش دارد که سیزدهمین آئین بزرگداشت حامیان نسخ خطی را در 24 آبان سال جاری در شهر تهران برپا کند، اما روز دوشنبه 15 مهر سال جاری این مهم در جلسه شورای معاونان کتابخانه ملی مطرح و به قطعیت خواهد رسید.

بر اساس این گزارش، هشت دوره نخست آئین بزرگداشت حامیان نسخ خطی توسط کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی و سه دوره بعدی آن به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد که یازدهمین دوره آن در مشهد، دوازدهمین دوره نیز در شیراز و سیزدهمین دوره هم در تهران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها