امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5793
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با حضور «سیدعزت‌الله ضرغامی» رییس سازمان صداوسیما، معاونان، مدیران، کارشناسان و دست‌اندرکاران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با حضور «سیدعزت‌الله ضرغامی» رییس سازمان صداوسیما، معاونان، مدیران، کارشناسان و دست‌اندرکاران انتخابات در رسانه ملی از وب‌گاه انتخابات در صداوسیما با نام اراده ملی رونمایی شد.

این وب‌گاه که به همت رسانه مجازی صداوسیما آماده شده است، آخرین اخبار و اطلاعات ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قابل دریافت است.

بازنمایش تولیدات متنوع رادیو و تلویزیونی شبکه‌های مختلف صداوسیما در حوزه‌های محلی، ملی و بین‌المللی، جدول پخش برنامه‌ها، نمایه نامزدها و سرخط مهمترین اخبار انتخاباتی و انعکاس رویدادهای مرتبط با موضوع انتخابات از جمله بخش‌های این وب‌گاه برای ارائه به مخاطبان است.

وب‌گاه اراده ملی با نشانی www.eirib.ir از امروز در دسترس مخاطبان و علاقمندان قرار می‌گیرد. در این پایگاه همچنین اظهار نظر افراد، گروه‌ها، شخصیت‌ها و پشت صحنه حضور کاندیداهای ریاست جمهوری در برنامه‌های ویژه انتخابات رسانه ملی قابل مشاهده است. با توجه به قابلیت‌های در نظر گرفته شده برای این وبگاه سایر پایگاه های فعال در حوزه انتخابات به این فضا پیوند داده شده است.

کمی درنگ، پشت صحنه و 162 بخش‌های دیگر این وبگاه است که در هر بخش خدماتی به مخاطبان ارائه می دهد. پرسش‌های مخاطبان در خصوص انتخابات و یا سوالات آنان از کاندیداهای ریاست جمهوری در بخش 162 قابل مشاهده است. دستورالعمل‌های ستاد انتخابان و بیانیه‌ها و اطلاعیه‌هایی که برای مردم و خبرگزاری‌ها مهم است در این وب‌گاه منتشر خواهد شد.

شبکه مجازی دنیا 24 نیز در این پایگاه برنامه‌های جذاب و کوتاه انتخاباتی پخش خواهد کرد.

رییس سازمان صداوسیما در مراسم رونمایی از این وب‌گاه و 350 قطعه موسیقی و سرود ویژه انتخابات که در حاشیه سی و یکمین نشست افق رسانه صورت گرفت، گفت: با عنایت به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در صداوسیما برای حضور کاندیداهای ریاست جمهوری در برنامه‌های رسانه ملی به جرأت می‌توانیم بگوییم که همه نامزدها اگر از همین امکانات و برنامه‌ها که به صورت عادلانه در اختیار آنها قرار گرفته است استفاده کنند نیازی به صرف هزینه‌های اضافی در حوزه تبلیغات ندارند.

همچنین در این مراسم از 350 قطعه موسیقی و سرود ویژه انتخابات برای پخش در شبکه های رادیویی وتلویزیونی رونمایی شد.این آثار را مرکز موسیقی وسرود صداوسیما تولید و ارائه کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها