امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57932
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ساری، ناپایداری هوای مازندران از شب گذشته آغاز شده و بر اساس پیش‌بینی‌ هواشناسی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ساری، ناپایداری هوای مازندران از شب گذشته آغاز شده و بر اساس پیش‌بینی‌ هواشناسی مازندران این وضعیت تا پایان هفته ادامه دارد.

بارش باران از بعدازظهر روز گذشته از غرب مازندران شروع به باریدن کرد و شب گذشته به مرکز استان مازندران رسید.

این در حالی است که از سه روز گذشته هوای آفتابی را در استان مازندران شاهد بودیم و تا جایی که دمای هوای مازندران به بیش از 39 درجه سانتی‌گراد رسیده بود.

روز گذشته هوای شهرستان ساری کمی ابری و همراه با وزش باد نسبتا شدید بود که از شب گذشته مردم مرکز استان مازندران شاهد بارش باران بودند.

این در حالی است که هواشناسی استان مازندران وضعیت هوای مازندران را تا پایان هفته ابری همراه با بارندگی، وزش باد و احتمال رعد و برق پیش‌بینی کرد و از کاهش ناپایداری هوا تا صبح روز جمعه خبر داد.

هواشناسی مازندران وضعیت دریا در مازندران را مواج، سمت باد را شمال‌غربی تا جنوب‌غربی و سرعت باد در مازندران را 4 تا 8 در برخی مناطق تا 13 متر بر ثانیه اعلام کرد.

هواشناسی مازندران هوای امروز را نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران و وزش باد اعلام کرده است.

بر اساس اعلام هواشناسی مازندران، وضعیت هوای مازندران در روز دو‌شنبه ابری همراه با بارندگی، وزش باد و کاهش  دما است و مردم مازندران در روز سه‌شنبه شاهد هوای ابری همراه با بارندگی، وزش باد و احتمال رعد و برق روبه‌رو  است.

هواشناسی مازندران هوای روز چهار‌‌شنبه را ابری در بعضی ساعات همراه با بارندگی و وزش باد پیش‌بینی کرد و از هوای نیمه ابری و در بعضی اوقات همراه با بارندگی در روز پنج‌شنبه هفته جاری خبر داد.

پیشینه دمــــای هـوای امروز ساری با 2 درجه کاهش نسبت به روز گذشته به 24 درجه سلسیوس و کمیته دمای هوای امشب ساری نیز با 1 درجه کاهش نسبت شب گذشته به 18 درجه سلسیوس بالای صفر می رسد.
انتهای پیام/86003/ح30
برچسب ها:
آخرین اخبار