امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57933
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 37
محمدرضا حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ابهر با اشاره به فعالیت مدارس راهنمایی در ابهر خاطرنشان کرد: 2 هزار و 20 دانش‌آموز در مدارس ...

محمدرضا حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ابهر با اشاره به فعالیت مدارس راهنمایی در ابهر خاطرنشان کرد: 2 هزار و 20 دانش‌آموز در مدارس راهنمایی ابهر مشغول به تحصیل هستند.

وی با اشاره به پیشرفت‌های صورت گرفته در نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت: بالندگی نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه‌های مختلف مرهون و مدیون خون شهدا‌ و تلاش‌های رزمندگان و ایثارگران و رهبری مقام معظم رهبری است.

معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی آموزش و پرورش ابهر افزود: موضوع علم و دانش یک حقیقت انکارناپذیر در زمینه آگاهی ملت یک جامعه است.

این مسئول با تاکید بر حفظ هوشیاری و ایجاد بصیرت برای دانش‌آموزان، آگاهی را عامل اقتدار و پایداری دانسته و جنگ نرم را بسیار دشوارتر و پیچیده‌تر از جنگ نظامی و تصرف سرزمین‌ها دانست.

حیدری به پیشرفت‌های بدست آمده در زمینه‌های نظامی، اقتصادی‌، علمی‌، نانو و بیو‌تکنولوژی‌، انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای‌، سلول‌های بنیادین و مسائل کشاورزی اشاره و خاطرنشان کرد: هدف دشمن آسیب رساندن به دانش‌آموزان و دانشگاهیان و تغییر دادن باور‌ها، اعتقادها و ارزش‌های دینی آن‌ها است که با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری و پیمودن راه شهدا می‌توان در برابر این هجمه‌ها پایداری کرد.

وی در ادامه با اشاره به توطئه‌های فرهنگی دشمنان علیه جوان کشور تصریح کرد: امروز دشمنان با سرمایه‌گذاری عظیم خود در این حوزه و با ارسال مواد مخدر، محصولات ضدفرهنگی و مشروبات الکلی به داخل کشور، درصدد زدودن اعتقادات پاک جوانان این نظام هستند.

معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی آموزش و پرورش ابهر اذعان داشت: در این راستا جوانان کشور ما با درایت و هوشیاری خود کمتر تحت تاثیر توطئه‌های دشمنان قرار گرفته‌اند و همواره درصدد مقابله با توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان قسم خورده این نظام هستند.
انتهای پیام/73002/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار