امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5794
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 96
 سید علی یزدیخواه، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» به وضعیت هوشمندسازی مدارس شهر تهران اشاره ...

 سید علی یزدیخواه، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» به وضعیت هوشمندسازی مدارس شهر تهران اشاره کرد و اظهار داشت: شهر تهران در بحث هوشمندسازی مدارس پیشتاز بوده است و در خیلی از مناطق عدد حضور مدارس در قالب هوشمندسازی به بالای 60، 70 درصد رسیده است.

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین آمار، در سال تحصیلی جاری، 59 درصد مدارس تهران هوشمند هستند، گفت: برای مهر سال 92، هدف‌گذاری کردیم که 80 درصد مدارس یعنی بیش از دو سوم مدارس دولتی و غیر دولتی تهران در فرایند هوشمندسازی قرار گیرند.

یزدیخواه به پورتال هوشمندسازی مدارس شهر تهران اشاره کرد و ادامه داد: مدارسی که هوشمند می‌شوند در این پورتال، ثبت‌نام می‌کنند.

وی با بیان اینکه مدارس را نسبت به هوشمندسازی از یک تا پنج ستاره تعریف کرده‌ایم، افزود: معتقدیم بالاترین درجه مدارس هوشمند تهران با تمام تجهیزات و امکانات، 3 ستاره است و هنوز تا پنج‌ ستاره شدن فاصله داریم که در تلاش هستیم به این میزان برسیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها