امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57941
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، سید‌موسی حسینی اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، سید‌موسی حسینی اظهار داشت: در عین حال هشدارهای مکرر پلیس فتا هنوز افراد بسیاری وجود دارند که از دیگران برای برداشت وجه از حسابشان کمک می‌گیرند و رمز خود را در اختیار آنان قرار داده و زمینه برداشت غیرمجاز را با اعتماد بی‌جای خود برای سارقان ایجاد می‌کنند.

وی در تشریح یک پرونده برداشت غیرمجاز در شیراز گفت: در این پرونده شخص بی‌سوادی به علت عدم تجربه در استفاده از دستگاه خودپرداز از یکی از رهگذران در محل کمک گرفته و رمز خود را در اختیار وی قرار می‌دهد.

رئیس پلیس فتای استان فارس ادامه داد: شخص رهگذر رمز دوم کارت فرد بی‌سواد را فعال و با یادداشت کردن مشخصات کارت، برداشت را انجام داده و سپس از محل دور می‌شود.

حسینی بیان کرد: شاکی پرونده پس از مدتی متوجه می‌شود موجودی حسابش به صورت متوالی کاهش می‌یابد و با مراجعه به بانک از سرقت اینترنتی از حسابش مطلع شده و با مراجعه به دادسرای ناحیه 2 شیراز خواهان رسیدگی به شکایتش می‌شود.

وی اضافه کرد: با ارجاع پرونده به پلیس فتای فارس، کارشناسان در اقدامی فنی و پلیسی آدرس متهم اصلی را شناسایی و وی را دستگیر و به این پلیس انتقال می‌دهند.

رئیس پلیس فتای استان فارس گفت: سرقت انجام شده در این پرونده 3میلیون و 600 هزار تومان است که در قالب انتقال وجه اینترنتی از حساب شاکی صورت پذیرفته و متهم در بازجویی با مشاهده ادله به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.
انتهای پیام/2448/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها