امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58005
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدجواد زاده‌کمند در حاشیه مراسم امنیت و آرامش از دیدگاه روایات و قرآن، با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدجواد زاده‌کمند در حاشیه مراسم امنیت و آرامش از دیدگاه روایات و قرآن، با اشاره به تقسیم بندی برنامه‌های هفته ناجا به سه دسته درون، ‌برون سازمانی و بین‌المللی، اظهار داشت: برگزاری کلاس‌های معنویت و بصیرت برای کارکنان، ‌حضور در نماز جمعه، تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، حضور در مزار شهدا و غبارروبی، بخشی از برنامه‌های درون سازمانی هفته ناجا است.

وی ادامه داد: برگزاری برنامه‌های رفاهی، ‌تجلیل از بازنشستگان، پیشکسوتان، ایثارگران، همایش کوهپیمایی و پیاده روی و رزمایش 110هزار نفری آمادگی رزمی نیز از دیگر برنامه‌هایی است که دو روز پیش از شروع رسمی هفته بزرگداشت نیروی انتظامی برگزار شد.

جانشین هماهنگ کننده ناجا به برنامه‌های برون سازمانی نیروی انتظامی در هفته ناجا اشاره کرد و گفت: در راستای شعار امسال این هفته، مبنی بر اقتدار در سایه مردم داری، قانون مداری و روزآمدی، در حوزه مردم داری سعی کردیم تعامل بیشتری با اقشار مختلف جامعه با برگزاری جلساتی با صنوف داشته باشیم؛ راهنمایی و رانندگی نیز در حوزه دانش آموزی و دانشجویی سعی می‌کند با مردم ارتباط داشته باشد.

زاده کمند افزود: ناجا در برنامه‌های برون سازمانی خود با هدف ارتقای نظم و انضباط اجتماعی تلاش می‌کند در حوزه آموزشی و همچنین استفاده از نظرات مردم در پیشبرد اهداف این نیرو گام بردارد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به برنامه‌های بین المللی تعیین شده برای هفته ناجا، گفت: دیدار با سفرا و وابستگان نظامی کشورهای دیگر و برگزاری برنامه‌های هفته ناجا در کشورهای خارجی که با آنان ارتباط داریم، از دیگر فعالیت‌های ما در هفته بزرگداشت نیروی انتظامی است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا دیدار با مراجع عظام تقلید،‌ حضور در نمازجمعه و سخنرانی پیش از خطبه فرمانده ناجا، دیدار با خانواده‌های شهدا و علما در استان‌ها و دیدار و تقدیر از پیشکسوتان ناجا را از دیگر برنامه‌های هفته ناجا دانست.

وی در حوزه روزآمدی پلیس که در شعار امسال هفته نیروی انتظامی بر آن تاکید شده، گفت: پلیس در حوزه مقابله با جرائم، تلاش می‌کند این عنصر را قوی تر کرده تا این امر تنها در حد شعار و محدود به هفته ناجا نباشد بلکه در سال آینده نیز اولویت کاری نیروی انتظامی قرار گیرد.

وی بار دیگر بر رهاسازی خودروها و موتورسیکلت‌هایی که منع قضایی و قانونی ندارند، در هفته ناجا تاکید کرد و گفت: مطالبه مردم از پلیس، امنیت روزافزون است و ما سعی می‌کنیم با نثار خون خود این امنیت را در جامعه تولید و حفظ نماییم.

زاده کمند ادامه داد: خوشبختانه با وجود شرایط بد امنیتی در کشورهای پیرامون ایران اسلامی،‌ کشور ما از لحاظ امنیت و احساس آن هرسال نسبت به سال گذشته،‌ رو به پیشرفت و بهبود است تا جاییکه سال 91 امن‌ترین سال ایران پس از انقلاب اسلامی بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها