امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58030
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 41
احمد‌رضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بحث ...

احمد‌رضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بحث نظر‌سنجی در رابطه با برقراری رابطه با آمریکا گفت: نظر‌سنجی جزء شرح وظایف حکومت نیست.

وی اضافه کرد: در شرایط کنونی و پس از خلق حماسه سیاسی و تاکید بر وحدت باید از برخی اظهار‌نظر‌ها و اقدامات که باعث بخش بخش شدن جامعه می‌شود، دوری کرد.

این نماینده مردم در خانه ملت همچنین گفت: آنچه امروز در دیپلماسی ما و در بحث مذاکره و مسائل هسته‌ای دنبال می‌شود با نگاه به بیانات مقام معظم رهبری است که همین بیانات وحدتی را در جامعه ایجاد کرده است.

دستغیب با بیان اینکه سیاست‌های کلی نظام توسط رهبر معظم انقلاب تبیین می‌شود تصریح کرد: مقام معظم رهبری به موضوعات داخلی و بین‌المللی اشراف کامل دارند و تجربه ثابت کرده که ایشان با توجه به همین اشرافیت نسبت به مسائل اظهار‌نظر کرده و رهنمود‌های خود را ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه نظر‌سنجی درباره رابطه با آمریکا در شرایط فعلی محلی از اعراب ندارد گفت: این بحث یک موضوع کلی است و نمی‌توان یک موضوع کلی را مورد سنجش قرار داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار