امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58032
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن وساق ضمن اعلام خبر فوق افزود: پل اصلی تقاطع بزرگراه فتح با رودخانه کن شامل سازه ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن وساق ضمن اعلام خبر فوق افزود: پل اصلی تقاطع بزرگراه فتح با رودخانه کن شامل سازه ای فلزی با دهانه 52 متری و بدون پایه در بستر رودخانه می باشد.

وی با بیان آنکه باکس فلزی پل در حال ساخت در کارخانه مربوطه است، یادآور شد: بررسی های فنی نشان می دهد کوله های پل سابق تقاطع رودخانه کن پس از تحکیم و آماده سازی قابل استفاده خواهند بود و از این رو عملیات بولت گذاری و آرماتوربندی به منظور مهیا ساختن این کوله ها در حال انجام است.

مجری طرح های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در تشریح چگونگی تامین مسیرهای جایگزین ترافیکی در زمان نصب پل اصلی تقاطع بزرگراه فتح با رودخانه کن، از به کارگیری پل های موقت این تقاطع به عنوان مسیرهای انحراف ترافیکی خبر داد و گفت: پل های موقت تقاطع رودخانه کن تا زمان بهره برداری از پل اصلی به ترافیک عبوری از این تقاطع سرویس می دهند.

وساق تاکید کرد معماری پل اصلی تقاطع رودخانه کن با بزرگراه فتح با وجود استفاده از قطعات و ورق های فلزی واجد تمام شرایط زیباشناختی پل های سواره رو شهری است.

به گفته وی عملیات ساخت ورق های فلزی مورد استفاده در عرشه پل تقاطع بزرگراه فتح با رودخانه کن با سرعت مناسبی ادامه دارد و پیش بینی می شود این سازه ترافیکی تا پایان سال جاری نصب و آماده بهره برداری شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها